Onurair

Published on Ocak 9th, 2018 | by Editör

0

23 Uçaktan Oluşan Onurair Filosu

Her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Onurair, uçak sayısını da artırmayı planlıyor. Bunun için çalışmalarına hız kesmeden devam eden firma, her zaman için en iyisini hedefliyor. Bundan böyle siz de uçuşlarınız için Onurair’i seçebilirsiniz. Kesinlikle memnun kalacağınız bir hava yolu firması olduğunu, konforlu uçaklara sahip olduğunu, daima yolcularını düşündüğünü ve uygun rakamlara uçak bileti satışı yaptığını söylemeliyiz. Kesinlikle memnun kalacağınız ve her zaman için istediğinizi elde edebileceğiniz bir hava yolu firması olduğunu söyleyebiliriz. Peki ama siz de uçuş için Onurair’i tercih ediyor musunuz? Eğer ki etmiyorsanız, yazının devam kısmını inceledikten sonra kesinlikle onu seçeceğinize eminiz.

Onurair 25 Yıldır Göklerde

25 yıldır göklerde bulunan Onurair, bundan böyle beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacaktır. Artık tahmin bile edemeyeceğiniz kadar uygun rakamlara uçacağınıza emin olabilirsiniz. 25 yılın getirmiş olduğu tecrübe ve güvenilirlik, size en iyi şekilde yansıyacaktır. Bundan sonra siz de verdiğiniz paraya değecek şekilde yolculuk yapacaksınız. Kesinlikle unutmamalısınız ki ayrıcalıklardan tam anlamıyla faydalanabileceksiniz. Siz değerli yolcuları için uçak içerisinde ikramda sınır tanımayan, eğlence dolu anlar geçirmenizi sağlayacak, sıkılmanızı önleyen, konforlu ve rahat etmenize olanak tanıyan koltukları ile hizmetinizde bulunmaktadır. Artık tek yapmanız gereken uçak biletinizi Onurair üzerinden almak olacaktır. Peki ama bu firmayı tercih ederek nelerden faydalanabileceğinizi biliyor musunuz?

%50’ye Varan İndirimlerle Biletinizi Alabilirsiniz

Tam olarak %50’ye varan büyük indirimler ile uçak biletinizi Onurair üzerinden satın alabilirsiniz. Öncelikli olarak söylemek gerekirse bundan sonra siz de güvenle uçacak ve istediğiniz noktaya tek seferde gideceksiniz. Geniş bagaj kapasitesi sunduğunu, yolcularının memnun kalması için çok yüksek düzeylere kadar indirim yapabildiğini, pek çok farklı oto kiralama, konaklama, alışveriş gibi markalar ile anlaşmalı olduğunu ve tamamını sizlere yansıttığını söyleyebiliriz. Ayrıca onun Onur Extra programına katılarak uçuş puanları kazanabilir, kazandığınız puanlar ile bir sonraki uçak biletinizi ücretsiz olarak alabilir ve bedava konforlu yolculuklar yapabilirsiniz. Tercih size bırakılmıştır ancak biz sizin yerinizde olsaydık ve şu an uçmak isteseydik kesinlikle bu firmayı tercih ederdik.


About the AuthorBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑