Onurair

Published on Aralık 28th, 2017 | by Editör

0

Onurair En Uygun Bilet Fiyatlarına Sahip

Kaliteli hizmet ile güvenli uçuşları bir araya getiren firma b una ekonomik bilet fiyatlarını da eklediğinde doğal olarak çok fazla tercih edilmektedir. İnsanlar için bilet fiyatları oldukça önemlidir. Kara yolu ile yolculuk yapıp zamanının büyük kısmını yolda geçirmek istemeyen kişiler bilet fiyatlarının otobüsler ile aynı olduğunu gördüklerinde tabi ki doğal olarak daha hızlı ve güvenli olan uçaklar ile seyahat etmeyi tercih ediyorlar. Ülkemizde uçak firmalarından birkaç tanesi en fazla tercih edilenler listesindedir ve Onurair de bunlardan biridir. Yolcularına sunmuş olduğu hizmetler ile de tercih sebebi olmuştur. Biletinizi online olarak internet zerinden bilgileriniz ile çok kolay bir şekilde alabilirsiniz.

Uygun Seyahatin Yeni Adı

Biletinizi aldığınızda eğer ekonomik sınıftan almış iseniz koltuk seçimi yapamıyor eğer yapmak istiyorsanız ayrı bir ücret ödemeniz gerekiyor. Uçaklarımızda her koltuğun rahat olduğunu düşünürseniz yer seçimi yapmanıza da aslında gerek yoktur. Profesyonel pilotlarımız sayesinde iniş ve kalkışlarda son derece sakin olunmakta ve ilk defa binen kişilerin korkusu olmasına rağmen hiçbir şey hissetmediklerini ve çok rahat bir uçuş geçirdiklerini duyabilirsiniz. Bilet fiyatları her firmada olduğu gibi bizim firmamızda da bazı özel günler ve tatil günlerinde artış göstermektedir. Fakat eğer gideceğiniz yer ve gün belli ise bu günlerde bile biletinizi çok uyguna alabilir ve tatilinizde harcayacağınız parayı yola vermekten kurtularak avantajlı olabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyetinin Önemi

Onurair kabin memurları her yolcuya eşit davranmakta ve asla ayrım yapmayarak her yolcuyu memnun etmeye çalışmaktadır. Uçuş sırasında verilen ikramları ile de tercihiniz olduğu için memnun kalacağınız firmamızın birçok şehre ve ülkeye seferleri bulunmaktadır. Uygun fiyatlarından dolayı çok fazla kişi tarafından tercih edildiği için bazen seferlerde ciddi bir yoğunluk olmakta ve bu da ek seferler düzenlenmesine neden olmaktadır. Ek seferler ile hiçbir yolcu mağdur olmamakta ve herkes istediği yere zamanında ulaşmakttadır. Uçaktan inenler için hava alanından gidecekleri yere ulaşmaları için araçlar tesis edilmekte ve memnuniyetin arttırılması sağlanmaktadır En fazla sefer düzenleyen ve en uygun fiyatlara sahip olan firmamız sayesinde artık hiç kimse saatlerde yol çekmeyecek çok kısa bir sürede gitmek istediği yere tarafımızdan güvenle ulaştırılacaktır.


About the AuthorBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑