Onurair

Published on Ocak 3rd, 2018 | by Editör

0

90 Milyon Yolcu İle Onurair

Onur Air havayolları firması ülkemizde özel kuruluş olarak alanında oldukça başarı gösteren bir firmadır. 1992 yılında kurulmuş olan bu şirket 25 yıldır güvenle yolcularını taşımaktadır. Düşük maliyetli havayolu taşımacılığı imkanı sağlayan Onur Air firması ile sizler de gideceğiniz yere güven ile ulaşabilirsiniz. Geçmişten günümüze toplamda 90 Milyon yolcunun seyahat isteklerini yerine getiren bu firma tecrübesi ve kalitesi ile havayolu taşımacılığında öncü bir işletmedir. Filo sayısına bakıldığında hızlıca geliştiği ve büyüdüğü gözlemlenmektedir. Sefer konusunda iç hatlarda 14 ayrı noktaya uçuş düzenleyen Onur Air dış hatlarda 25 ülkeye seyahat düzenlemekte ve 120 farklı noktaya ulaşabilmektedir. Bu başarısının altında sağladığı konfor, sunduğu indirimli fiyatlar, verdiği yüksek kaliteli hizmet, güler yüzlü personeli gibi birçok unsur yer almaktadır. Hızla büyümeye devam eden firma hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için sizler de sayfamızı takip edebilirsiniz.

Onur Air Yolcularına Sayısız İmkan Sunuyor

Havayolu taşımacılığının en önemli tercih sebebi günümüzde artık uygun fiyatlardır. Çünkü aynı noktaya karayollarından seyahat ettiğinizde mesafeden kaynaklı olarak bir hayli yüksek bir bedel ödemek durumunda kalırsınız. Fakat gelişen havayolu taşımacılığı unsurları sayesinde ülkemizdeki birçok şehir de dahil her yere havalimanı açılmış ve artık sık sık seferler düzenlenmektedir. Hızla büyüyen havayolu firmaları sayesinde yolcular da seyahat tercihlerini bu yönde değiştirmeye başlamıştır. Onur Air gibi düşük maliyetli havayolu taşımacılığı yapan firmalar olduğu sürece bu sayı daha da artış gösterecektir. Yolcuların seyahat sırasında her tülü imkandan faydalanabilmesi için elinden geleni yapan Onur Air firması sayısız imkanları sayesinde oldukça masrafsız bir seyahat sunmaktadır. Yüksek kalitede hizmet alarak düşük fiyat ödeme keyfini size her daim yaşatmaktadır.

OnurExtra Uygulaması Kazandırıyor

Onur Air firması tarafından oluşturulan Türkiye’nin en avantajlı havayolu programı OnurExtra üyelerine ödül bilet kazandırıyor. Tek yapmanız gereken bu uygulamaya üye olmak ve sonrasında aldığınız her bilet üzerinden puan kazanmaktır. Kazandığınız puanlar biriktiğinde sizler için ödül bilet alma hakkı doğacaktır. Üstelik bilet için puanınız yeterli değil ise puan satın alma imkanınız da vardır. Ödül bilet konusunda herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır.


About the AuthorBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑