Pegasus

Published on Ocak 19th, 2018 | by Editör

0

Aile İle Seyahatte Daha Fazla Bagaj Hakkına Sahip Olursunuz

Pegasus uçak firmasının avantajları saymakla bitmiyor. Yıllardır vermiş olduğu hizmet kalitesine her geçen gün yenilerini eklemektedir. Müşteri memnuniyetini önemseyen ve arttırmak isteyen bir firma olarak yolcularımızın çok daha keyifli ve rahat bir yolculuk geçirmesi için çalışmaktayız. Uçaklarda belli bir bagaj hakkı bulunmaktadır. Bu ağırlık her uçağa göre farklılık göstermektedir. Çünkü bazı uçakların büyüklüğü daha fazla iken bazılarının daha azdır. Pegasus bu konuda da yolcularına avantaj sağlamaktadır. Eğer firmamızla ailece yolculuk yapacaksanız sizlere bagaj hakkı olarak daha fazla kilo bagaj hakkı verilmektedir. Ailece yapmış olduğunuz yolculuklarda firmamızdan bilet aldığınızda hem indirimli bilet alarak maddi anlamda kazanç sağlıyor olacaksınız hem de firmamızın bir kampanyası olan ailece yolculukta bagaj hakkından yararlanmış olacaksınız.

Fazla Bagaj Hakkının Avantajları

Bagaj sorunu yaşamadan gideceğiniz yere istediğiniz şeyi getirebilmek uçaklarda büyük bir avantaj olmaktadır. Elinize ya da uçağın içine alacağınız bagajınızın ağırlığı 8 kiloyu geçmemelidir. Uçağın altında bulunacak bagajların ise 15 kiloyu geçmemesi şartı vardır. Bu nedenle de insanlar özellikle de uzun kalacakları tatillerinde çok fazla eşya yanlarına alamamaktadır. Fakat her yolcu bunun bilincinde olarak firmamızı tercih etmektedir. Ama bu durum ailece yolculuk yaptığınızda sizlere bir avantaj sağlamakta ve diğer yolculardan daha fazla bagaj hakkı sizlere tanınmaktadır. Firmamızın kampanyaları bitmiyor. Her geçen gün hizmet kalitemizi arttırmakla birlikte yolcularımızın memnuniyetlerini arttırmak adına hem servislerimizde hem konforumuzda sürekli yenilikler yapmakta ve hep en iyisi olmak için çalışmaktayız. Pilotlarımızın son derece başarılı ve deneyimli olması yolcularımızın bizlere olan güvenini daha da arttırmaktadır.

Memnun Kalan Yolcu Sayımız Artıyor

En iyi şekilde ve en güvenli şekilde yolcularımızı geniş ulaşım ağımızla birlikte istedikleri yere ulaştırmak için çabalamakta ve bunun için çalışmalarımıza hız vermekteyiz. Servis konusunda da firmamız son derece tecrübeli kabin memurlarımız tarafından hızlı bir şekilde olmaktadır. İçecek ve yemek menülerimizin çok çeşitli olması yolculuğunuz sırasında keyifli olmanızı da sağlayacak bir unsurdur. Siz de bizimle yolculuk yaparak sunmuş olduğumuz hizmetimiz ve kampanyalarımızdan yararlanmak istiyorsanız en kısa zamanda yerinizi ayırtarak biletinizi alın ve uygun fiyatlı uçuşun keyfini çıkarın.

 


About the AuthorBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑