AnadoluJet

Published on Ocak 3rd, 2018 | by Editör

0

Anadolujet Yurtiçi Uçuşlarda İndirim Başlattı

Anadolujet firması yurtiçi uçuş seferlerinde birbirinden özel kampanyalar ile yolcularına sayısız imkan sağlamaktadır. Yurtiçi uçuşlarında indirim başlatan ve farklı noktalar arasında özel kampanyalar oluşturan bu firma oldukça insan tarafından güvenle tercih edilmektedir. Belirli havalimanları arasında düzenlediği sayısız kampanya sık seyahat edilen noktalar olduğu için bir hayli insanın işine yaramaktadır. Düşük maliyetli havayolu taşımacılığı fikrini Anadolu’nun farklı şehirlerine taşımasıyla tanınan bu firma kurulduğu günden beri güven ve tecrübe ile yolcularını taşımaya devam ediyor. İstanbul-Dalaman, İstanbul-Sivas gibi sık kullanılan noktalar arasında dönem dönem kampanyalar oluşturmaya devam ediyor. Üstelik ucuz uçak bileti sunmanın yanı sıra ekstra hizmet konusunda da düşük fiyatlar sunuyor.

Ek Hizmet Konusunda Avantajlı Firma

Yeni yıl kapsamında ek hizmet açısından da oldukça iyi kampanyalar düzenleyen Anadolujet Enterprise ile yapmış olduğu iş birliği sayesinde Ocak ayı içerisinde otomatik ve dizel araçlarda yolculara araç kiralama imkanını özel fiyatlar ile sunmaktadır. Bunun yanı sıra koltuk seçimi konusunda avantaj sağlayan firma yolculara %50 indirim seçeneğinde koltuk seçimi imkanı sağlamaktadır. Genellikle özel gün ve zaman dilimlerinde çeşitli kampanyalar yapmasıyla ilgi çeken ve bu sayede sürekli tercih edilen Anadolujet firması geçmiş kampanyalarında Ramazan Ayına özel fırsatlar, Öğretmenler günü ve Anneler günü gibi özel günlerde indirimler sağlayan sayısız kampanyaya imza atmıştır. Bunun yanı sıra mevsimsel olarak yaz ve kış kampanyalarını sık sık tekrarlamaya devam etmektedir.

Ücretsiz Check-in İmkânı

Anadolujet firmasının internet sitesi üzerinden ücretsiz Check-in yaparak havaalanında uzun kuyruklar beklemenize gerek kalmıyor. Üstelik bu sayede son anda dahi uçağınıza yetişme imkanınız bulunuyor. Bagaj işleminiz yok ise el bagajınız ile kapılardan geçerek biletinizi bastırabilir ve direk kontuara geçiş sağlayabilirsiniz. Evinizin konforunda dilediğiniz şekilde Online Check-in işlemini ücretsiz gerçekleştirebilir ve koltuğunuzu seçebilirsiniz. Biletinizi Online Check-in tabelası olan bütün gişelerden bastırmanız mümkündür. Dilerseniz havaalanında yer alan Self Check-in cihazlarından da Check-in yapabilirsiniz. Kuralları önceden öğrenmeniz ve bu hususta hareket etmeniz yolculuğunuz açısından önemlidir. Her türlü aksaklığı göz önünde bulundurarak uçuş saatinizden en az 45 dakika önce havalimanında olmanızı öneririz.


About the AuthorBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑