Pegasus

Published on Ocak 16th, 2018 | by Editör

0

Bagaj Hattı Satışında Pegasus Lider Firma

Seyahatlerinizde yanınıza fazladan eşya almaya korkuyorsanız mutlaka Pegasus firmasını tercih etmenizi öneririz. Çünkü bu firmayı tercih edenler gönül rahatlığı ile bavul hazırlayabiliyor. Sevdiklerinizin yanına giderken götürmek istedikleriniz ya da iş ve tatil seyahatlerinizden dönüşte almak istediğiniz hediyeleri sorun etmeye gerek kalmıyor. Birbirinden avantajlı paketlerden herhangi birisini seçerek havalimanı fiyatlarından daha düşük fiyatlara ilave bagaj almak sizin de hakkınız. Havayolları firmalarının son zamanlarda seyahat konusundaki gelişimleri insanları bu ulaşım ağına yönlendirmektedir. Bu sayede herkes kolaylıkla ve daha kısa zamanda gitmek istediği yere varabilir. Herkesin ulaşım konusunda memnun kalabilmesi adına sınırları genişleten Pegasus ilave bagaj hakkı tanımaktadır. Böylelikle yolcular mevcutta sahip oldukları serbest bagaj haklarının üzerine ilave hakları satın alabiliyor.

Diğer Fırsatlar İle Daha Ucuza Bagaj Seçeneği

Pegasus ailesi yolcuların memnuniyetini üst seviyede tutabilmek için ucuz fiyata bilet sunmakla kalmayıp üstüne bir de sayısız ek hizmet seçeneğini bir arada oluşturduğu paketler ile uygun fiyatlara sağlamaktadır. İlave bagaj hakkı almak isteyenler havalimanı öncesi internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden talepte bulunarak harika fırsatlar elde edebiliyor. Daha da uygun fiyata almak için ise diğer ek hizmetler ile beraber almanız sizleri hem daha çok hizmet almanıza hem de bunları topluca daha düşük fiyata almanıza yönlendiriyor. Bu sayede koltuk seçimi için ayrı bagaj hakkı için ayrı ödeme yapmak zorunda kalmıyorsunuz.

Birbirinden Fırsatlı Seyahat Paketleri

Pegasus Havayolları firması yolcularının her koşulda avantaj kazanabilmesi için çeşitli seyahat paketleri sunmaktadır. Örneğin bagaj hakkı istemeyen yolculara yalnızca uçak bileti ve kabin bagajı seçeneği sunmakta ve a oranla daha uygun fiyatlı bilet almanızı sağlamaktadır. Bir diğer paket olan avantaj paket içerisinde ise uçak bileti, kabin bagajı, 20 kilogram bagaj hakkı, koltuk seçimi ve de sandviç hizmetlerinde %50 indirimli sahip olma şansınız vardır. Firmanın en çok avantaj sağlayan Business Flex Pkaeti ise sizlere kabin bagajında 12 kilogram hakkını sunarken ekstra diz mesafesi dahil tüm koltuklarda seçim şansını yarı fiyatına sunarken bir de cezasız bilet değiştirme ve iptal hakkınız da bulunmaktadır.


About the AuthorBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑