Türk Hava Yolları

Published on Ocak 4th, 2018 | by Editör

0

Dünyada En Fazla Ülkeye Yolcu Taşıyan Hava Yolu Firması

Türk Hava Yolları Dünya genelinde başarısını göstermiş olan Uluslararası bir şirkettir. Kurulduğu günden bu yana havayolu taşımacılığında rakiplerinden her zaman üstün başarı göstererek günümüze kadar gelen ve büyümeye halen devam eden bu firma Ülkemizin de gurur kaynağıdır. Dünya üzerinden en fazla ülkeye yolcu taşıyan Türk Hava Yolları herkesin ihtiyacını karşılayabilecek özelliklere sahiptir. Yapılan çalışmaların sonucunda birkaç yıl içerisinde filosunun kargo ve yolcu uçakları toplamı 500’ü aşması bekleniyor. Dünya genelinde ülkemizde dahil toplamda 120 ülke arasında seyahat düzenleyen bu firma toplamda 299 farklı şehir için seyahat imkanı sunuyor. Ülkemizde 51 adet havaalanına sefer yaparken dış hat seferlerinde 251 farklı havaalanına yolcu taşıyor. Başarısından ödün vermemesinin en büyük sebepleri ise geçmiş yıllardan günümüze gelen havayolu taşımacılığı tecrübesi ve yüksek kaliteli hizmet anlayışından ödün vermemesidir.

Uygun Fiyatlar İle Seyahat İmkanı Sağlıyor

Bilindiği üzere Türk Hava Yolları firması Dünya genelinde bir şirket olduğu için oldukça yüksek standartlarda uçaklara sahiptir. Kaliteli hizmet anlayışı ve yolculara vermiş olduğu değerler bütünüyle her zaman alanında liderdir. Bu nedenle fiyat konusunda da düşük maliyetli ve normal standartlarda hizmet sağlayan diğer firmalara oranla daha farklıdır. Fakat son zamanlarda artan rekabet sonucunda Türk Hava Yolları firması da ekonomi sınıfında seyahat etmek yolcuları için uygun fiyatlı bilet kampanyaları düzenleyerek yüksek kaliteli seyahat imkanı sağlamaktadır. Fiyatların düşmesine rağmen verdiği hizmetten herhangi bir şeyi eksiltmeyen havayolları firması aynı sınıftaki her yolcuya alınan bilet fiyatına bakmaksızın eşit derecede hizmet sağlamaktadır.

Uçak İçi Eğlence Hizmeti Sayesinde Yolculuklar Daha Keyifli

Dış hat seferleri için kullanılan belirli uçak tiplerinde Uçak İçi Eğlence Sistemi yer almaktadır. Türk Hava Yolları ile yurtdışı seyahatlerinizde canınız sıkılmadan dilediğinizi yapabilme imkanınız vardır. Böylelikle seyahat sürenizin nasıl geçtiğini anlamadan rahat ve konforlu bir yolculuk yapmış olursunuz. Üstelik uçuş sırasında en çok sıkılanların çocuklar olduğunu düşünen Türk Hava Yolları çocuk yolcular için de Uçak İçi Eğlence sisteminde çeşitli animasyon  ve filmlere yer vermektedir.


About the AuthorBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑