Onurair

Published on Şubat 7th, 2018 | by Editör

0

En Önemli Amaç Müşteri Memnuniyeti

Onurair, yıllardır göklerde hizmet vermekte ve müşterilerin memnuniyetini kazanmak için de elinden gelenin çok daha iyisini yapmak için çalışmaktadır. Bilet fiyatlarının diğer firmalar ile karşılaştırıldığında oldukça uygun olması ve ilk sırada yer alması tabi ki de çok daha fazla tercih edilmesini sağlamıştır. Tabi ki bir firmanın seçilmesindeki tek amaç bilet fiyatlarının uygun olması olamaz. Çünkü insanlar hizmetinden ve güvenilirliğinden emin olmadığı bir firmayı sırf uygun diye seçmez. Bu firmanın hizmet kalitesi diğerleri ile kıyaslandığında ciddi anlamda öndedir diyebiliriz. Diğer firmalar ile illa ki yolculuk yapmışsınızdır. Aradaki farkı bizler buradan anlatmasak da sizlerin çok iyi bildiğini biliyoruz. Hizmette asla kusur etmeyen yerli yabancı her üyesine eşit davranan bir firma olarak bu konuda farkını ortaya koymaktadır.

En Fazla Tercih Onurair

Uçak seferlerinin sürekli artması ek seferlerin çoğalması da ne kadar fazla kişi tarafından tercih edildiğinin bir göstergesidir. Yolcuların firmadan memnun olması için hem yolculuk dışında hem de yolculuk sırasında yapılacaklar vardır. Havayolu ulaşımı zaten en güvenli ulaşım olduğu için çok fazla tercih edilmesinin yanında uçakta pilotların tecrübeli oluşu ve yolcuların firmaya güveniyor olması da tabi ki önemli bir detay olarak karşımıza çıkmaktadır. Yıllardır her hava koşulunda uçuşlar yapan pilotların tecrübesi yadsınamaz. Bu durum da yolculara ayrı bir güven verir. Bu sayede yolculuk hem güvenli hem de yolcular için gönül rahatlığı içinde geçer. Onurair yolcularını konfor anlamında kalite anlamında güven anlamında son derece memnun etmeyi başarmış bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır.

Aradığınız Tüm Özelliklere Sahip

Hizmet vermeye başladığı ilk günden bu yana müşteri memnuniyetini kendine amaç edinmiş bir firma olarak bu amacına sonuna kadar ulaşmış durumdadır. Uçak firmalarının sayısı artmaya başladıkça tercih edilecek firma sayısı da aslında artmaktadır. Ama insanlar yıllar boyunca denedikleri ve güvendikleri firma olan Onurair firmasından hiçbir zaman şaşmamıştır. Firma kalitesini kanıtlamış olduğundan dolayı ilk kez uçağa binecek olan kişiler bile Onurair ile uçuş yapmak istemekte ve ilk deneyimlerini yaşadıktan sonra zaten bir daha başka bir firma ile yolculuk yapma gereği duymamaktadır.


About the AuthorBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑