AnadoluJet

Published on Aralık 22nd, 2017 | by Editör

0

En Ucuz Uçak Bileti Anadolujet Farkı İle Elinizde

Anadolujet, 2008 tarihinde geniş halk kitlelerinin ulaşım hizmetinden yararlanarak Türk Hava Yolları’nın farklı bir ticari markası olarak hizmet vermeye başlamıştır. Kısa zamanda kaliteli hizmetleri ve güvenli uçuşları ile yolcu sayılarında artış olmuştur. Avantajlı uçak biletleri sayesinde hatlardaki doluluk oranı ciddi oranda artmıştır. Türk Hava Yollarının bir kolu olduğu için insanların güveni otomatik olarak artmış ve çok iyi bir referans olmuştur. Ülkemizde yüz ölçümü oldukça büyük olduğu ve nüfusun da fazla olduğundan dolayı kara yolu ve demiryolu gibi ulaşımlarda gidilecek yere varış süresi oldukça uzun sürmektedir. İnsanlarının günlerinin büyük bir kısmı yolda geçmektedir. Hava yolu ulaşımında ise gitmek istediğiniz en uzak mesafelere bile kolay ve hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabiliyor olmanız çok büyük bir avantajdır.

Biletinizi Erken Alın Kazançlı Çıkın

Son zamanlarda uçak biletler otobüs biletlerinden bile çok daha uygun bir durumdadır. Bu da insanları doğal olarak hava yolu ulaşımına sevk etmektedir. Eğer koltuk seçmek ve istediğiniz koltuğu almak istiyorsanız bunu uçuştan önce internet sayfasına girerek PNR numarası ile birlikte yapabilirsiniz. Koltuk seçim hizmeti ayrı bir ücrete tabi olmaktadır. Biletinizi ucuza alarak tasarruflu bir uçuş gerçekleştirmek istiyorsanız biletinizi erkenden almanız sizin için önemli bir avantaj olacaktır. Hava yolu ulaşımlarında diğer ulaşımlar gibi bilet fiyatları herkese eşit olarak dağılmamaktadır.

Her Uçuş Saatine Ayrı Fiyat

Aynı uçakta çok farklı fiyatlara biletler alınmaktadır. Bunun nedeni seçilen koltuğun nerede olduğunun önemli olması ve bazı kişilerin son anda bilet alarak daha pahalıya yolculuk etmek zorunda kalırken bazı yolcular çok önceden biletlerini aldığı için çok uygun fiyata uçuş gerçekleştirmektedir. Ekonomik sınıftan aldığınızda isterseniz internet üzerinden çok daha kolay biletinizi alabilirsiniz. Firmamızın internet sitesine girdiğinizde yapılan yönlendirmeler sayesinde hangi koltukların boş olduğunu bilet fiyatlarının nasıl olduğunu göreceksiniz. Bilet fiyatları uçuş saatlerine göre de değişiklik göstermektedir. Eğer gideceğiniz yere aceleniz yoksa en uygun bilet saatini tercih edebilirsiniz. Ayrıca yapılan bazı indirimlerde gidiş dönüş birlikte aldığınız biletler ile avantajınız iki katına çıkacaktır. En hızlı ve uygun ulaşım için firmamıza sizleri de en kısa zamanda bekleriz.


About the AuthorBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑