AnadoluJet

Published on Ocak 14th, 2018 | by Editör

0

Fiziksel Engelli Kişiler Anadolujet İle %20 İndirimli Uçuyor

Kampanyaları ile her zaman özel olan Anadolujet, sağlamış olduğu özel olanakları ile de yolcularını memnun etmeyi başarıyor. Birçok özel indirim ile yolcularını ağırlıyor ve güvenli olarak hizmet sunuyorlar. Birçok kesime özel olarak indirimler ve çeşitli kampanyalar düzenleniyor. Bahsettiğimiz Jetgenç kampanyasında, mükemmel ayrıcalıklar gençler ile buluşurken, engelliler içinde özel indirimler geliyor. Birçok statüyü düşünen ve göz ardı etmeyen Anadolujet, engelliler için özel olarak %20 indirim uyguluyor. Sabit bilet fiyatı ne olursa olsun bu indirim uygulanmaktadır. Ayrıca herhangi bir kısıtlama da bulunmuyor. Tüm uçuşlarda bu indirimler geçerli olmaktadır. Böylelikle herhangi bir engele sahip bütün yolcular, indirimli olarak gitmek istedikleri yerlere ulaştırılıyorlar.

Engelliler İçin Özel Kampanya Anadolujet’te

Üstün özellikleri ile sizleri her zaman memnun etmeyi başaran firma, yeni kampanyaları ile de birçok özelliği sağlıyor. Kaçırılmayacak ayrıcalıkların sahibi olacak ve ayrıcalıklı olmaya başlayacaksınız. Sorunlardan uzak bir şekilde sahip olacaklarınız ile yaşayacağınız deneyimler oldukça üst düzey olacak. Anadolujet kampanyalı fiyatları ile yolcularını taşıyor. Engelli insanlar için yapılan %20 net indirim oldukça önemli olmuyor. Bu sayede insanlar gitmek istedikleri yerlere çok indirimli bir şekilde seyahatler gerçekleştirebiliyor. Bu kampanyadan faydalanmak ise oldukça kolay oluyor. Kesinlikle hiçbir sorun ile karşılaşmayacağınızı belirtelim. Dilediğiniz zaman dilediğiniz gibi bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Ayrıcalıkların Uçuşlar Sizleri Bekliyor

Sizleri özel kılacak hizmetler aralıksız olarak Anadolujet tarafından sunuluyor. Çeşitli kampanyalar ile indirimli olarak biletlerin sahibi olabileceğiniz gibi çok daha fazlasını gerçekleştirebileceksiniz. Sorunlardan uzak biçimde yararlanmak için yapmanız gerekenler çok kolay oluyor. Firmanın sayfasını veya hazırladığımız bilgileri takip ederek, hiçbir kampanyayı kaçırmamış olacaksınız. Sürekli olarak yapılan sizleri özel kılan uygulamaların tadını çıkarmalısınız. Beklentileriniz tam anlamı ile karşılayacak olan hizmetlerden yararlanmaya başlayın. Sorunlardan uzak biçimde faydalanacaklarınız ile oldukça ayrıcalıklı olacaksınız. Hem indirimli olarak biletlere sahip olacak ve benzersiz konforu yaşayacaksınız. Engele sahip olan insanlar için yapılanlar, sadece indirimli biletler ile kalmıyor. Ücretli koltuklardan da indirimli olarak yararlanmaları sağlanıyor. Böylelikle tüm uçuşlarını çok daha konforlu bir şekilde gerçekleştirebiliyorlar.


About the AuthorBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑