Pegasus

Published on Ocak 19th, 2018 | by Editör

0

İş Seyahatinde Pegasus Akıllı Paket Avantajı Sunuyor

Uçaklarla yapılan yolculuklar içerisinde iş seyahatlerinin de büyük bir yeri vardır. Birçok kişi iş dolayısı ile sürekli uçak yolculuğu yapmak zorunda kalabiliyor. Siz de bu kişilerden biri iseniz avantajlı uçuş yapmak için Pegasus ilk tercihiniz olmalıdır. Her zaman kampanyaları ve indirimleri olan firmamız bu sefer de iş seyahati yapan yolcularımız için bir akıllı paket avantajı sunmaktadır. Pegasus’ta herkese göre bir paket avantajı vardır ve yolcularımız bunlardan faydalanarak çok daha uygun fiyatlı uçuşlar yapmaktadır. İş seyahatinizde akıllı paket avantajından yararlanarak ne gibi avantajlar elde edeceğinizden kısaca bahsedelim. Öncelikle bu avantaj sayesinde bagaj kilonuz sınırı aşsa da seçmiş olduğunuz paketin özelliğine göre ekstra ücret ödemekten kurtulacaksınız. Yine seçtiğiniz pakete göre daha konforlu olan ve öndeki koltuk mesafesi daha fazla olan rahat koltuklar ile yolculuk yapma olanağı kazanabilirsiniz. Özellikle seyahatiniz uzun sürecekse koltuklar arasındaki mesafe sizler için çok daha önemli olacaktır. Özellikle de uzun boylu ya da kilolu biri iseniz uçaklardaki koltuk mesafesi sizler için çok daha önemli olacaktır.

İş Seyahatinde Çeşitli Paket Avantajları

Seçmiş olduğunuz pakete göre servis sırasında alacağınız ikramların da artmasını ve indirimli almanızı sağlayabilirsiniz. İş seyahat paketlerinin çeşitli olması sonucu siz de en iyi şekilde vermiş olduğumuz hizmetten yararlanabilirsiniz. İndirim hakkınızı size en uygun olan paketi alarak yararlanabilirsiniz. İnternet üzerinden biletinizi alırken sizlere sunmuş olduğumuz paket seçenekleriniz de çok hızlı ve kolay bir şekilde kontrol edebilir ve uygun olanı seçerek bizimle olan yolculuğunuzu çok daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Yolcuların Memnuniyetine Önem Veren Firma

Firmamız ile birlikte araç kiralama hizmetimizden de dilerseniz yararlanabilir çok fazla bagajınız varsa bu konuda sizlere yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz. İş seyahatinizde ihtiyacınız olan tüm desteği vermek için ve müşteri memnuniyetini karşılamak için firmamız hazır bir şekilde beklemektedir. Firmamız ile yolculuk yapan kişilerin memnuniyetlerini sitemizin yorum bölümünden sizler de çok kolay bir şekilde görebilirsiniz. Her uçakta bulamayacağınız bu ve bunun gibi kampanyalar ile en rahat en güvenli ve en avantajlı yolculuklara bizimle çıkmak için hemen şimdi biletinizi alın ve fırsatlardan yararlanın.


About the AuthorBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑