AnadoluJet

Published on Ocak 15th, 2018 | by Editör

0

Jetgenç Gençlere Özel Avantajlar Sağlıyor

Anadolujet birçok kampanya ile yolcularına ayrıcalıklı hizmeti sunarken, gençler içinde özel avantajlar sunuyor. Özellikle Jetgenç kampanyası birçok ayrıcalığı beraberinde getiriyor. Sadece gençlerin faydalanabileceği bu hizmet oldukça özel avantajları bünyesinde barındırıyor. Sizleri bekleyen kaliteli olanakların tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz. Anadolujet firmasının başlattığı Jetgenç uygulaması ile birçok özel ayrıcalık hizmete giriyor. Bunların başında indirimli olarak biletlere sahip olmak geliyor. Artık alacağınız bütün biletlere indirimli olarak sahip olacaksınız. Sizleri bekleyen benzersiz hizmetlerin tadını çıkarmaya başlamalısınız. Kalitesi ile adından sıklıkla söz ettiren firma sizleri de memnun etmeyi başaracaktır. En iyi koşullarda seyahatlerinizi gerçekleştirmeye başlayacaksınız. İndirimli olarak alacağınız biletlerin yanında ödül bilette kazanabileceksiniz.

Ödül Bilet İle Ücretsiz Seyahat Edin

Hemen herkesin sahip olmak istediği ücretsiz biletler, Jetgenç üyelerini bekliyor. Bundan sonra yapacağınız bütün uçuşlar ayrıcalıklı olacak. Gitmek istediğiniz her yerin biletlerini indirimli olarak sahip olmanın yanında, ödül bilet kazanmış da son derece kolay olacak. Kaçırılmayacak avantajlar sizleri bekliyor. Kalitenin tadını çıkarmaya başlayın. Yapacağınız her 190 seyahatin ardından bir ödül bilet kazanacaksınız. Anadolujet firması ile gerçekleştireceğiniz tüm uçuşlar için bu durum geçerli olmaktadır. Ödül biletler ile dilediğiniz yerlere gidebileceksiniz. Ayrıca 20 uçuş yaptığınızda ise 2 tane ödül bilet kazanmış olacaksınız. Bitmek bilmeyen avantajların tadını çıkarmalısınız. Büyük kolaylıklar ile sahip olacağınız son derece özel bilgiler bulunmaktadır.

Jetgenç Üyeleri Her Zaman Kazanıyor

Birçok özel ayrıcalığı bünyesinde bulunduran firma, yolcularına sağladığı olanaklar ile ön plana çıkmaya devam ediyor. Sahip olacağınız birçok özelliğin tadını çıkarmalısınız. Yüksek kaliteye sahip olacağınız çeşitli avantajların tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz. Özelliklede gençleri bekleyen oldukça özel uygulamalar bulunmaktadır. Böylelikle kalitenin tadını tam anlamı ile çıkarmış olacaksınız. Alacağınız bütün biletlerde ekstra olarak indirimlere sahip olacak ve dilediğiniz gibi kullanmaya başlayacaksınız en çok beğeneceğiniz uygulama ise sahip olacağınız ödül biletler olacak. Yapacağınız her seyahatten özel puanlar kazanabileceğiniz gibi belli bir uçuş sayısına geldikten sonra ödül biletler kazanmış olacaksınız. Bu gibi imkanları birde yüksek kalitesi ile buluşturan firma, her zaman ayrıcalıklı olmayı sürdürüyor.


About the AuthorBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑