Onurair

Published on Ocak 10th, 2018 | by Editör

0

Kayıp Bagaj Takibi İle Onurair

Bildiğiniz üzere hava alanlarında ve uçak içlerinde her geçen saniye birçok kişinin bagajı kaybolmaktadır. Bagaj kaybeden yolcular ne yazık ki bunları tam anlamıyla geri alamamaktadırlar. Peki ama bu kayıp bagajlara neler oluyor, merak ediyor musunuz? Tabii ki de uçak çalışanları kendi aralarında pay edip onları evlerine götürmüyorlar. Onun yerine kayıp eşya merkezleri bulunan firmalar bunları kendi depolarında saklıyorlar. Bir gün sahipleri çıkar gelir diye onlar aynı bulunduğu gibi saklanıyor. Peki ama siz de bagaj kaybettiniz mi? Eğer ki kaybettiyseniz bundan sonra avantajlı olacaksınız çünkü uçak biletini Onurair’den alanlar eğer ki bagajlarını kaybederlerse onları saniyeler içerisinde bulabiliyorlar. Nasıl mı? İşte ayrıntıları…

Kayıp Bagajları Anında Bulabilirsiniz

Kaybettiğiniz bagajları çok kısa sürede bulabilir ve onları teslim alabilirsiniz. Tabii öncelikli olarak bagajınız için verilen numarayı uçağa bindikten sonra kaydetmelisiniz. Ardından bagajınız kaybolsa bile daha sonra Onurair’e ait olan internet sitesine girebilir ve buradan kayıp bagaj takibi sayfasına geçebilirsiniz. Ardından size verilen yani bagajınıza ait olan numarayı burada yazabilirsiniz. Daha sonrasında takip edilen bagajınız anında sizlere gösterilecektir. Nerede olduğunu bulacak ve onu çok kısa süre içerisinde teslim alacaksınız. Bu noktada avantajlı bir firma olarak sizlere Onurair hizmet ediyor. Göreceksiniz ki tüm beklentileriniz çok kısa sürede karşılanacak ve siz de biletinizi Onurair üzerinden aldığınız için avantajlı olacaksınız. Peki ama başka hangi hizmetlerinin bulunduğunu merak ediyor musunuz?

Onurair Hizmette Sınır Tanımıyor

Hizmette asla sınır tanımayan bir hava yolu şirketi olarak dikkatleri üzerine çeken Onurair, bundan böyle sizin de tercih listenizde ilk sırada yer alacaktır. Tüm zamanların en iyi ve en kaliteli hizmetini sunduğunu ve dünya üzerinde de rağbet gördüğünü söyleyebiliriz. Toplamda 90 milyonu aşkın yolcu kapasitesine ulaşmıştır. Kendisine ait tam olarak 23 adet uçağı bulunmaktadır. Bundan sonra güvenle yolculuk yapacak ve asla problem yaşamayacaksınız. Tahmin bile edemeyeceğiniz kadar ekonomik rakamlardan uçak bileti alma fırsatına sahip olacaksınız. Ayrıca özel günlerde de bazı kampanyalar ve fırsatlar da sizleri bekliyor olacaktır. Bundan sonra istediğinizi elde edebileceksiniz.


About the AuthorBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑