Onurair

Published on Ocak 10th, 2018 | by Editör

0

Kazandığınız Puanlar İle Uçuşu Bedavaya Getirin

Daha önce hiç ücretsiz olarak uçmuş muydunuz? Eğer uçmadıysanız ve bunun nasıl mümkün olacağını düşünüyorsanız siz de bundan sonra Onurair bünyesinden uçak biletlerinizi almaya başlayabilirsiniz. Peki ama buna da para ödeyeceğiz ve nasıl bedava bilet alacağız diye merak mı ediyorsunuz? O halde söylemeliyiz ki bundan sonra avantaj sizde olacak. Asla ve asla problem ile karşı karşıya kalmayacaksınız. Öncelikli olarak bilmelisiniz ki uçak biletlerinizi ücretli bir şekilde Onurair üzerinden almaya başladıktan sonra bazı haklara sahip olabileceksiniz. Tabii bunun da öncesinde Onur Extra programına dahil olmalısınız. Bu programa dahil olduktan sonra pek çok puan kazanabilecek ve onlarla uçak bileti alabileceksiniz. Nasıl mı? İşte detayları…

Bedavaya Uçak Bileti Almak

Tabiri caizse bedava uçak bileti almak artık çok daha kolay. Öncelikli olarak zaten gideceğiniz ve uçak bileti alacağınız bölge için siz de Onurair’i tercih ederek bilet alın. Tabii öncesinde Onur Extra programına dahil olun. Sonrasında bilet aldıkça puanlarınız birikmeye başlayacaktır. Aldığınız biletin net fiyatının tam olarak %8’i size puan olarak geri dönecektir. Puanlarınız biriktikçe uçak biletlerinizi ücretsiz olarak alabileceksiniz. Tabii puan hesaplama sistemi oldukça farklılık göstermektedir. Örneğin 100 TL değerinde bir uçak bileti aldınız diyelim ve bunun 8 TL’si size puan olarak yansıyacak. Tabii burada farklı bir hesaplama devreye girecektir. O da yazının devamında bulunmaktadır.

Puan Hesaplama Nasıl Yapılıyor?

Aldığınız uçak biletlerinin tam olarak %8’i puana dönüşecek ve hesabınıza yansıyacaktır. Tabii 100 TL değerindeki bir biletin %8’lik kısmı 8 TL olacaktır. Bu 8 TL doğrudan 8 TL olarak hesabınıza geçmeyecektir. Bu da puana dönüştürülecektir. Örneğin 1 TL 150 puana denk geliyordur ve sizin 8 TL değerindeki puanınız çarpılarak 1200 puana denk gelecektir. Tabii bunlar örnek hesaplamadır. Yine örnek verelim ki İstanbul’dan Moskova’ya uçak bileti almak için 3000 puan gerekiyordur. Demek oluyor ki sizin 1800 puan daha toplamanız gerekiyor. Böylece 3000 olduktan sonra İstanbul – Moskova biletinizi ücretsiz olarak sadece toplamış olduğunuz puanlar ile alacak ve avantajlı olacaksınız.


About the AuthorBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑