AnadoluJet

Published on Ocak 5th, 2018 | by Editör

0

Öğretmenlere Özel Kampanyalar İle Anadolujet

Anadolujet ile herkes gibi sizi de avantajlı uçuşların beklediğinden haberdar olun. Firmamız ile seyahat eden yolcularımızı bekleyen birçok avantaj ve indirimli uçak biletleri beklemektedir. Siz de firmamız ile bu avantajlardan yararlanmak istiyorsanız bir an önce biletinizi alın. Firmamızda özel günler için uygulanan indirimli biletleri kazanan talihli yolcularımız ister yurt içi isterseler de yurt dışı seyahatlerinde uygun fiyatlar ile uçuş keyfi yaşamaktadırlar. Firmamızda öğretmenlere özel kampanyalar bulunmaktadır. Eğer öğretmen iseniz bilet alırken bunu belgelemeniz ile indirimli bilet alabileceksiniz. Uçak yolculukları son zamanlarda ülkemizde oldukça artış göstermiş ve firmamızın sefer sayıları her geçen gün artmıştır. İnsanlar artık hem ceplerini hem de rahatlıklarını düşünmektedir. Bakıldığı zaman son zamanlarda kara yollarında bilet fiyatları oldukça yükselmiştir. Bunun aksine hava yolu bilet fiyatları ise otobüsler ile aynı seviyeye inmiş hatta erken alındığında daha da düşük fiyat göstermiştir. Buna bakıldığında da insanlar hem uygun olması hem de en hızlı ve güvenilir olması sebebiyle uçakları daha fazla tercih eder olmuştur.

Kampanyaları İle Göz Dolduran Uçak Firması

Ülkemizde hava alanlarının sayısı da giderek artmıştır. Hemen her ilimizde hava alanı vardır. Olmayan yerlere de zaman içinde yapılması planlanmakta ve burada oturan insanlar aktarmalı olarak gitmektedirler. Anadolujet, öğretmenlere yapmış olduğu öğretmenler günü kampanyası ile oldukça yoğun bir ilgi görmüş ve öğretmenleri bu özel günde sevindirmeyi başarmıştır. Bunun dışında da birçok zaman kampanyalar düzenlemekte ve bu şekilde hizmet ve konforunu bilmeyenlere kanıtlayarak yolcu sayısını arttırmaktadır. Siz de Anadolujet ile uçuş yaptığınızda daha önce tercih etmediğiniz için pişmanlık yaşayabilirsiniz.

Güvenli Uçuşun Akla Gelen Adresi Anadolujet

Kurulduğu günden bu yana güvenli uçuşlar ve hiç kaza olayına karışmaması ile insanların güvenini kazanmış bir firma olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Öğretmenlere düzenlemiş olduğu kampanyası sadece öğretmenler gününde değil okul tatili dönemlerinde de olmaktadır. Ve bu da öğretmenlere büyük bir jest olarak dikkat çekmektedir. Hem eğitime verilen değerin altı çizilmekte hem de kampanyaları ile yolcularını memnun etmektedir. Anadolujet ailesi ile siz de yolculuk yapmalı ve güven kalite ve hizmetin son derece profesyonelce yapıldığı firmamızı siz de tanımalısınız.


About the AuthorBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑