Onurair

Published on Aralık 22nd, 2017 | by Editör

0

Onur Air İkramlarda Sınır Tanımayan Firma

Hava yolu ulaşımlarında sizlere sunulan ikramlar ile yolculuğunuz çok daha keyifli geçecek. Onur Air, ikramları içinde aradığınız her şeyi bulabilecek ve damak tadınıza uygun yiyecekler ile yolculuğunuzu daha keyifli hale getirebileceksiniz. İkramlarımızda soğuk sıcak alkollü alkolsüz içecekler mevcut olup tatlı tuzlu her türlü atıştırmalıklar da bulabilirsiniz. İkramları uçuş bilet fiyatınıza dahil olarak alabilirsiniz. Uçuş süresinden 36 saat öncesine kadar yemek siparişinizi verebilir ve size özel yemek hazırlamamızı isteyebilirsiniz. Bir dönem ikramlarını ücretli yapan firma aldığı tepkiler sonucunda bundan vazgeçmiş ve artık ikramlarını olması gerektiği gibi yani ücretsiz bir şekilde yapmaktadır.

İkram Çeşitliliği Yolcu Memnuniyetini Arttırıyor

Uygun bilet fiyatları ile herkes tarafından tercih edilen güvenli bir firmanın ikramları da kendisine yakışır olarak oldukça çeşitli ve kalitelidir. İkramlar atıştırmalık tarzında olup üç saati aşkın yolculuk sürelerinde yemek olarak verilmektedir. Belirlenen menü dışında bir isteği olan kişilerin özel tercihlerini uçuştan yaklaşık bir gün öncesinde belirtmeleri gerekir. Bu şekilde olduğunda size özel siparişinizi hazırlayıp ikram sırasında sunmak üzere size ikram edilecektir. Hava yolu ulaşımının en güvenli ulaşım yolu olduğu herkes tarafından bilinmekle birlikte eskiye nazaran çok daha fazla kişi tarafından tercih edilmektedir. Bunun en önemli nedenlerinden biri de bilet fiyatlarının eskiye nazaran ciddi anlamda düşmesi ve ekonomik gelirlerin artmasıdır.

Size Özel İkram Seçeneği

Bundan birkaç yıl önce bazı insanlar için uçağa binmek hayalden öteye gidemiyordu. Çünkü bilet fiyatları herkesin alabileceği düzeyde değil belli bir kesimin alacağı düzeyde idi. Zamanla hava yoluna insanları çekmek amacıyla kampanyalar indirimler yapılarak günümüzde bilet fiyatları otobüs fiyatları ile aynı orana hatta bazen çok daha ucuza bile gelmektedir. Bu durum da doğal olarak insanları daha hızlı ve konforlu olan ulaşma yöneltmiştir. Onur Air diğer firmalara oranla uçak fiyatlarının çok dada uygun olduğu bir firmadır. Bu nedenle de çok fazla tercih edilmektedir. Biletinizi erkenden aldığınızda üstelik gidiş dönüş birlikte aldığınızda avantajınız iki kat daha fazla olacaktır. Siz de en güvenli ulaşım yolunu tercih ederek uygun fiyatlı uçuşlarımızdan yararlanmak için geç kalmada biletinizi erkenden ayırtın.


About the AuthorBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑