Onurair

Published on Ocak 11th, 2018 | by Editör

0

Onur Extra Üyesi Olarak Farklı İndirimlerden Faydalanabilirsiniz

Her zaman tercih edilebilecek bir hava yolu şirketi olmayı başarmış olan Onurair, bildiğiniz gibi birbirinden farklı fırsatları ile ön plana çıkmaktadır. Bünyesinden uçak bileti alan yolcularının değerini bilmekte ve onları memnun edebilmek adına elinden gelenin en iyisini yapmaktadır. Bundan sonra siz de dilediğiniz gibi uçak biletinizi Onurair üzerinden alabilirsiniz. Peki ama daha önce Onur Extra diye bir şey duymuş muydunuz? Eğer duymadıysanız ve bunun ne olduğunu merak ediyorsanız hemen şimdi yazının devam kısmını da inceleyebilirsiniz. Bundan sonra son derece avantajlı olacak ve istediğiniz gibi uçak biletinizi bedavaya bile getirebileceksiniz. Ayrıca birbirinden farklı indirimlerden de faydalanabileceksiniz.

Onur Extra Üyesi Olanlar Avantajlı

Kendi bünyesinde bir üyelik sistemi oluşturan Onurair, her yolcusunun buraya kayıt olmasını istiyor. Kayıt olan kişiler uçak biletlerini aldıkları sürece onlara çeşitli fırsatlar tanımaya da devam ediyor. Bildiğiniz gibi uçak bileti almak için Onur Extra üyeliğinizi kullanabilirsiniz. Bu kapsamda aldığınız her biletten belli ölçüde puanlar kazanmaktasınız. Aldığınız biletin net fiyatının %8’i puan olarak hesabınıza yansımaktadır. Yansıyan bu puanları sonraki uçak bileti alımınızda kullanabilirsiniz. Dilerseniz bir uçak bileti edecek kadar biriktirebilir ve onları kullanarak ücretsiz bir şekilde uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda biriktirmeseniz bile örneğin 300 TL değerindeki bir biletin belli miktarını puanlarınız ile karşılayabilir ve geri kalanını ücret ile ödersiniz. Bu da avantajlı olmanızı sağlayacak bir özelliktir.

Onur Extra Üyesi Nasıl Olunur?

Onurair’e ait olan web siteyi ziyaret ettikten sonra sizlere kayıt aşaması sunulacaktır. Kayıt olması çok kolaydır. Kayıt olduktan sonraki uçak bileti alımlarınız geçerli olacaktır. Ayrıca biletlerinizi bilet bayilerinden alsanız bile puanlarınız yine hesabınıza yansıyacaktır. Bundan sonra avantajlı olacak ve dilediğiniz gibi yolunuza devam edeceksiniz. Hava yolu firmaları arasından Onurair’i tercih etmek size de avantaj sağlayacaktır. Bundan sonra pek çok farklı indirimden, kampanyadan, fırsattan ve puanlardan faydalanabileceksiniz. Kesinlikle hem uçarken konforu ve ayrıcalığı hissedecek hem de uçak bileti alırken ayrıcalık hissedeceksiniz. Bundan sonra avantaj sadece sizde olacaktır. Buna emin olabilirsiniz.


About the AuthorBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑