Onurair

Published on Ocak 11th, 2018 | by Editör

0

Onurair İle İstanbul’dan Moskova’ya 50 Dolar’dan Uçun

Yurtdışı seyahati yapmak istiyor musunuz? Eğer ki bunu istiyorsanız ve gitmek istediğiniz yer Rusya’nın şehirlerinden biri olan Moskova ise kesinlikle bundan sonra avantajlı olabilirsiniz. Bildiğiniz gibi ülkemizde pek çok hava yolu şirketi hizmet vermektedir. Bu şirketler arasında her zaman avantajlı olarak Onurair ön plana çıkmaktadır. Bundan böyle siz de gerçekten uygun rakamlara Moskova’ya Onurair ile uçabilirsiniz. Fiyatların sadece ama sadece 50 Dolar’dan başladığını ve avantajlı olacağınızı söylemeliyiz. Ayrıca unutmamalısınız ki ülkemizin en çok tercih edilen hava yolu firmalarından biridir. Konforlu koltuklara sahiptir. Beklentileri en iyi şekilde karşılamaktadır. Peki ama siz de onun özelliklerini merak ediyor musunuz?

Onurair Uygun Fiyatlara Uçuruyor

25 yıldır göklerde olan ve 90 milyon yolcu kapasitesine ulaşan Onurair, bundan sonra sizin de tercih edebileceğiniz bir firma olacaktır. Rusya’nın Moskova bölgesine düzenli olarak uçuş gerçekleştiren Onurair, gerçekten konforlu uçakları ile ön plana çıkmaktadır. Bundan böyle tahmin bile edemeyeceğiniz kadar avantajlı olacak ve kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Ayrıca unutmamalısınız ki Türkiye’de hizmetlerine devam eden farklı hava yolu kuruluşlarının başında gelmektedir. Asla ve asla hizmette sınır tanımamaktadır. Tek yapmanız gereken onun uçak biletlerini satın almak olacaktır. Peki ama Onurair hizmetleri hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek ister misiniz? O zaman yazının devam kısmını da incelemelisiniz.

Onurair Hizmetleri ve Ayrıntıları

Uçak içerisinde eğlenceli bir ortam sunan, yolcularının canının sıkılmaması için elinden geleni yapan, konforlu koltuklarıyla onların rahat etmesine yardımcı olan, kitap, kulaklık, tablet gibi dağıtımlarda bulunan Onurair, bundan böyle beklediğinizden çok daha fazlasını sizlere sunacaktır. Eşsiz yemeklere ve birbirinden farklı menülere sahiptir. Artık istediğiniz gibi uçuş yapabilecek ve kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Unutmamalısınız ki uçak biletleri de en uygun olan firmaların başında gelmektedir. Bundan böyle beklentileriniz tam anlamıyla karşılanacaktır. Bununla birlikte unutmamalısınız ki ciddi anlamda farklı yapısı bulunan Onurair’in bünyesine yani Onur Extra programına dahil olabileceksiniz. Topladığınız puanlar ile ücretsiz bile uçak bileti alma fırsatına sahip olacaksınız. Daha fazla zaman geçirmeyin ve siz de dilediğiniz gibi Onurair uçak bileti alın.


About the AuthorBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑