Onurair

Published on Aralık 30th, 2017 | by Editör

0

Onurair Online Check-in Yapmanıza Olanak Sağlıyor

Onurair ile uçuşlarınızı güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Son derece iyi koşullarda vermiş olduğu hizmet ile anılan bir firmadır. Uçaklarda yolculuk yapmanız için oldukça detaylı bir incelemeden ve aramadan geçmektesiniz. Bunun için de belli bir süre alacağı için erkenden hava alanına gitmeniz gerekecektir. Bu süre 1 saatten fazla da olabilir eğer erkenden gitmek istemiyorsanız check-in yapmanız gerekecektir. Böylece hava alanına yarım saat önceden gitmeniz yeterli olacaktır. Her firmada online check-in yapılması durumu yoktur. Firmamız bu anlamda da diğer firmalardan olan farkını ortaya koymaktadır. Eğer yanına alacağınızın dışında bagajınız yoksa uçağa giriş yapmak sizin için çok daha kolay olacaktır. Diğer türlü bagaj verme işlemleri sırasında biraz zaman kaybetme durumunuz olabilir.

Check-in Yapmanın Bazı Kuralları

İnternet üzerinden biletinizi almak istediğinizde siteye girerek size en uygun gelen biletleri alabilirsiniz. Ödemenizi de isterseniz tek çekim isterseniz de taksit ile yapabilirsiniz. İşleminizi yaptıktan sonra sizlere QR kodu verilecektir. Bu kodu girişte güvenliklere göstermeniz gerekecektir. Telefonunuzun kapalı olma durumuna göre her ihtimale karşı kodun ekran görüntüsünü almalı ve telefonunuzu şarjını bitirmemeniz gerekmektedir. Uçak ile olan yolculuklar artmaya başlamış ve firmamız ek seferler düzenlemiştir. Ülkemizde hemen her yere seferleri olan firmamız ile güvenli ve konforlu yolculuklar sizleri beklemektedir. Erkenden check-in yapan kişiler ayrıca biletlerini de göstermek zorunda olmadıkları için farklı bir sıradan alınmakta ve işlemleri çok daha kısa sürmektedir.

 Erken Gitmeniz Sizin Yararınızadır

Uçak biletinizin saatinden yaklaşık 1 saat önce hava alanında olmanız sonrasında olumsuz bir durum yaşamamak için önemlidir. Çünkü ciddi bir kontrolden geçeceğiniz için birçok yolcunun kontrolü uzun süreceği için erkenden orada olmanız işleminizin çok daha kısa sürecektir. Her türlü yolculuklarda biletinizin saatinden daha erken orada olmanız gerekmektedir. Ama uçaklarda bu süre çok daha fazla olmaktadır. Çünkü uçaklarda yolcu sayısı daha fazla ve kontroller çok daha sıkı bir şekilde yapılmaktadır. En güvenli uçuşlar için siz de en konforlu ve uygun firma olan Onurair’i tercih edin ve güvenli uçuş için erkenden hava alanında yerinizi alın.

 


About the AuthorBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑