Onurair

Published on Aralık 26th, 2017 | by Editör

0

Onurair Otobüs Seferleri İle Fark Yaratıyor

Onurair, herkesin bildiği ve tercih ettiği uçak firmalarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Tercih edilme sebeplerinin çok fazla olmasının yanında yolcularına tanımış olduğu hizmetleri de farkını ortaya koyuyor. Uçaktan inen yolcuların havaalanından belli noktalara ulaştırmak için ücretsiz otobüs seferleri düzenleyen firma, bu özelliği sayesinde yolculardan tam not alıyor. Bilindiği gibi hava alanları şehrin merkezinden oldukça uzağa yapıldığı için merkezlere ulaşım bazı yerlerde oldukça zor olabilmektedir. Ama Onurair yolcularına bu zorluğu yaşatmamak adına otobüs seferleri düzenlemektedir. Uçakların iniş süresinden itibaren 20 dakika da bir otobüsler kalkmakta ve belirlenen güzergahlarda yolcuları ulaştırmaktadır. Bu sayede herkes kendi başına istediği yere ulaşabilmektedir.

Müşteri Memnuniyetini Arttıran Özellikler

Belli saatler arasında seferle düzenlendiği için yolcuların bu saatlerde duraklarda olması gerekir. Bu işlem sadece uçaktan inince değil yolcuları hava alanına götürmek için de yapılmaktadır. Kara yolu ulaşımında olan bu özellik hava yolunda da vardır ve çok daha güvenli ve çok daha hızlı olan hava yolu ulaşımı ile artık insanların daha fazla tercihi haline gelmiştir. Onurair sayesinde biletinizi alırken de kolay yönlendirmeler sayesinde uzun zamanınızı harcamanıza gerek olmayacak. Biletinizi aldıktan sonra ödeme konusunda da size seçenek sunan firma sayesinde isterseniz ödemenizi taksitle yapabilirsiniz. Bazı firmaların bilet alırken ödeme kısmında aksaklıklar yaşandığı görülmektedir. Ama bu firmanın düzenlediği sistem sayesinde hiçbir sorun yaşamadan biletinizi ister nakit isterseniz da taksit seçeneği ile alabileceksiniz.

Onurair Farkı Ortaya Çıkıyor

Bilet alım işleminden düzenli seferleri konforu ve kalitesi ile her türlü ayrıcalığı sizlere sunan firma sayesinde siz de ayrıcalıklı olduğunuzu hissedeceksiniz. Uçak firmaları arasında tercih edilebilir olmak için diğerlerinden farklı bir şeyler yapılması ve yolcuların buna ikna olması gerekir. Bu firmadan bilet alıp yolculuk yaptığınızda vermiş olduğu kaliteli hizmet anlayışını profesyonel ekibi ikramları konforu ile sizlere güvenli ve keyifli bir uçuş hizmeti sunulması gerekir. Onurair ile saydığımız tüm bu özelliklerden faydalanacak ve sürekli uçuşlarınızda tercihiniz olacaktır. Vermiş olduğu otobüs seferleri ile de yolcularına gerekli önemi ve değeri verdiğini gösteren firma sayesinde uçuşlarınız artık çok daha keyifli olacak.


About the AuthorBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑