Onurair

Published on Ocak 5th, 2018 | by Editör

0

Onurair Rezervasyon İşlemlerini Kolayca Yapabilirsiniz

Onur Air havayolları üzerinden seyahat etmek isteyenler için birbirinden avantajlı fırsatlar sunulmaktadır. Ülkemizde uzun yıllardır hizmet veren ve özel sektörde kendi alanında öncü firmalardan birisi olan Onur Air Havayolları her daim yolcuların daha zahmetsiz bir seyahat etmesi için çaba sarf ediyor. Son dönemlerde internet üzerine artan ilgi nedeniyle yeni teknolojiye etkin bir biçimde ayak uydurarak Türkiye’nin en cömert havayolu programını oluşturmuştur. OnurExtra uygulamasına üye olanlar rezervasyon işlemlerini hızlı şekilde bu program sayesinde yapabiliyor ve seyahat öncesinde de zahmet çekmemiş oluyor. Üstelik programın ekstra avantajları da bulunuyor. Aldığınız her bilet üzerinden sonrasında ödül bilet alabilmek için puan kazanıyorsunuz. Topladığını puanlar sayesinde dilediğiniz bir seyahatinizi bedava gerçekleştirmiş oluyorsunuz. Üstelik ödül bilet hakkında firma yolculara herhangi bir kısıtlama ya da sınırlama da getirmiyor. Puanınızın yeterli olmaması dahilinde anında puan satın alarak açığı kapatabiliyorsunuz. Her açıdan avantaj sağlayan Onur Air ile seyahatleriniz fırsatlarla dolu olacak.

Online Rezervasyon İşleminde En Hızlı Uygulama

Havayolu taşımacılığını sık kullanan biriyseniz rezervasyon konusunda kaybedilen zamandan haberiniz vardır. Sizin değerli zamanınızı sizden çok düşünen Onur Air firması ile uygulama üzerinden rezervasyon işlemlerinizi en hızlı şekilde yapabilmeniz mümkündür. Bu sayede dilediğiniz sefer için bilet alabilir ve istediğiniz koltuğu da seçebilirsiniz. Herkesin kullanabileceği kolay bir tasarım ve ara yüze sahip olan OnurExtra uygulaması oldukça avantajlıdır. Sevdiklerinizin yanına giderken ya da tatil veya iş seyahatlerinizde uygun fiyatlı bilet alabilmek için sizler de hiç durmadan uygulamayı mobil cihazınıza ücretsiz olarak indirebilir ve hemen üye olabilirsiniz.

Check-in İşlemlerinizi Önceden Halledin

Uçuş öncesi uzun kuyruklarda beklemek istemiyor ve kalabalığın içinde kaybolmadan kendi uçağınızın kapısına yönelmek istiyorsanız sizler de önceden Check-in fırsatından yararlanabilirsiniz. Online Check-in sistemi sayesinde kontrollerden daha rahat ve hızlı geçebilirsiniz. Böylelikle uçağı kaçırma ya da Check-in süresini kovalama gibi bir derdiniz de olmayacaktır. Üstelik el bagajınız dışında herhangi bir yükünüz yok ise güvenlik kontrollerinin ardından doğrudan kendi kontuarınızın olduğu bölüme doğru yönelebilirsiniz.


About the AuthorBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑