Türk Hava Yolları

Published on Ocak 2nd, 2018 | by Editör

0

Özel Fırsatlar İle Uçmanın Keyfi Bir Başka Oluyor

Türk Hava Yolları ile uçmanın keyfinin bir başka olduğunu firmamızı tercih eden herkesten duyabilirsiniz. Uçak firmalarının hemen hepsi zaman zaman kampanyalar düzenlemektedir. Ama Türk Hava Yollarının ayrıcalığı bu avantajları çok sık yapıyor olmasıdır. Ve bu firma ile seyahat ettiğinizde kendinizi özel hissedeceğinizden emin olabilirsiniz. Çünkü sunulan hizmet ve verilen konfor diğer firmalar ile karşılaştırılmayacak özelliktedir. Türk Hava Yollarında istediğiniz koltuğu seçebilme avantajınızın olması büyük bir şanstır. Diğer firmalarda biletinizi aldığınızda sistem sizi otomatik olarak doluluk sırasına göre yerleştirmektedir. Fakat Türk Hava Yollarında biletinizi aldıktan sonra internet üzerinden sistem sizi koltuğunuzu seçmek için yönlendirmektedir. İstediğiniz yerde rahat bir şekilde oturabilme avantajı uçuşunuzun çok daha keyifli geçmesi için bir avantaj olacaktır.

Türk Hava Yollarının Ayrıcalığını Yaşayın

Bazı insanlar cam kenarını tercih etmek isterken diğer firmalarda denk gelmeyebilir ama Türk Hava Yollarında bu tercih tamamen size ait olacaktır. Bunun yanı sıra bilet fiyatlarına baktığımızda Türk Hava Yollarında istediğiniz zaman uygun fiyatlı bilet bulabileceğiniz gibi uçuş tarihiniz eğer belli ise biletinizi yaklaşık bir hafta önceden almak çok daha avantajlı uçmanızı sağlayacaktır. Uçak fiyatlarında her koltuğun fiyatı ayrıdır. Otobüslerden alışkın olduğumuz her koltuğun aynı fiyatta olması durumu burada yoktur. Yanınızdaki kişi belki sizden çok daha pahalıya ya da uyguna bilet almış olabilir. Eğer uçuş fırsatından yararlanmak ve siz de yolculuğunuzu uygun fiyata getirmek istiyorsanız yapmanız gereken şey biletinizi olabildiğince erken almaktır.

Müşteri Memnuniyetini Önemseyen Firma

Türk hava yollarında diğer firmalardan ayrılan önemli bir fark da ikramlarında karşımıza çıkmaktadır. Diğer firmalarda yolculuk yaptıysanız ikramların parayla satıldığını göreceksiniz. Kısa süreli yolculuk yapacak kişiler ikramlardan çok fazla almasa da uzun süreli yolculuk yapacak olan kişiler fiyatları oldukça pahalı olan ikramlardan almak zorunda kalmaktadır. Fakat bu anlamda Türk Hava yolları yolcularının memnuniyetini düşünerek vermiş olduğu hizmetin her anlamda tam olmasını istediği için ve yolcuların özel ve avantajlı olduklarını hissettirmek adına ikramlarını ücretsiz bir şekilde yolcularına sunmaktadırlar. Türk Hava Yollarında diğer firmalara nazaran çok fazla avantaj ile karşılaşacak ve tek tercihiniz olmasını sağlayacaktır.


About the AuthorBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑