Onurair

Published on Ocak 16th, 2018 | by Editör

0

Özel Günler İçin Onurair Kampanyalar Düzenliyor

Birbirinden farklı kampanyalar ile dikkatleri üzerine çeken Onurair, bildiğiniz gibi her zaman tercih edilebilecek bir hava yolu şirketidir. Yolcularının güvenle taşınması için elinden geleni yapmaktadır. Bundan sonra siz de uçak yolculuğu yapmak istiyorsanız daha fazla zaman geçirmeyin ve hemen şimdi Onurair firmasını seçin. Son derece avantajlı rakamlara dilediğiniz gibi bilet alabilir ve istediğiniz gibi yolculuk yapabilirsiniz. Peki ama onun kampanyalarından faydalanmak ister misiniz? Eğer bunu isterseniz daha fazla zaman geçirmeyin ve hemen biletinizi alın. Özel günler için Onurair pek çok farklı kampanya düzenliyor. Her zaman için bunlardan faydalanmak, dilediğiniz yere çok uygun rakamlar ile uçmanız anlamına gelecektir.

Onurair Sayesinde Güvenle Uçacaksınız

Beklediğinizden çok daha kaliteli bir hava yolu şirketi olan Onurair, tam olarak 23 uçak ve 90 milyonu aşkın yolcusu ile hizmetinize devam ediyor. Uçak biletini online olarak alabilir ve dilediğiniz zaman online check-in yapabilirsiniz. Özellikle özel günlerde çok daha avantajlı olabilirsiniz. Örneğin sevgililer gününde %50 indirimli uçabilir ya da öğretmenseniz öğretmenler gününde %25’e varan indirimlerden faydalanabilirsiniz. Bu tür ve bunlara benzer çok daha farklı fırsatlarının bulunduğunu söylemeliyiz. Artık avantaj sizde olacak ve çok yüksek rakamlar ödemeden biletinizi alacaksınız. İster yurtiçi ister yurtdışı uçuşları yapacak olun, hiç fark etmeden gerçekten ekonomik rakamlara uçak bileti almak size de çok iyi gelecektir.

Onurair Puan Kazandırmaya Devam Ediyor

Son derece yüksek puanlar kazandırmaya devam eden ve her zaman yolcularını önemseyen Onurair, bunda sonra tahmin bile edemeyeceğiniz kadar avantajlı olmanızı sağlayacaktır. Bildiğiniz gibi gerçekten uygun rakamlar ile yolcularına bilet fırsatı tanımaktadır. Artık istediğiniz gibi hizmet alabilecek ve siz de yolunuza en iyi şekilde devam edeceksiniz. Unutmamalısınız ki ayrıcalıklardan en iyi şekilde faydalanmak size de iyi gelecektir. Boş yere zaman geçirmeyin ve siz de hemen Onur Extra üyesi olun. Üye kaydınızı yaptıktan sonra istediğiniz gibi puanlar kazanacak, kazandığınız puanları uçuşlarda kullanacaksınız. Göreceksiniz ki gerçekten avantajlı olarak yolculuk yapacaksınız. Türkiye’nin en çok tercih edilen hava yolu şirketlerinden biri olarak dikkat çekmektedir.


About the AuthorBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑