Pegasus

Published on Ocak 17th, 2018 | by Editör

0

Pegasus Flex İle Uçak Biletinde Sınırsız Değişim Hakkı

Havayolları firmalarını tercih ederek seyahat avantajı yakalamak ve gideceğiniz yere kısa zaman içerisinde ulaşmak artık oldukça düşük fiyatlara mümkündür. Ayrıca Türkiye’nin en köklü firmalarından birisi olan Pegasus sizler için avantajlı değişik kampanyalar da sunuyor. Bu firmayı tercih ederek yapacağınız seyahatlerinizde farklı paket seçenekleri ile alabileceğiniz uçak biletlerinizin yanında ekstra hizmetleri düşük fiyatlar ile ya da bedavadan alabiliyorsunuz. Örneğin Flex paketini alanlar diledikleri zaman bilet değişimini ceza ödemeden yapabilmektedir. Sizler de vakit kaybetmeden alacağınız uçak biletiniz ile birçok yere seyahat edebilirsiniz. Son anda gitmekten vazgeçip biletinizin tarihini değiştirebilirsiniz. Her açıdan kara geçeceğiniz seyahatler Pegasus ile oldukça mümkündür.

Flex İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Pegasus acentalarından, çağrı merkezinden ya da web sitesi üzerinden alacağınız biletlere yurtiçi uçuşlarında 12,99 TL, yurtdışı uçuşlarında ise 9,99 Euro’dan başlayan fiyatlar ile ekleteceğiniz Pegasus Flex özelliği sayesinde esnek bilet satın almış olursunuz. Böylelikle sınırsız olarak biletinizi değiştirme hakkına sahip olursunuz. Herhangi bir ceza ödemeden istediğiniz parkura ve istediğiniz tarihe yeni bilet düzenleyebilirsiniz. Fakat dikkat edilmesi gereken bir takım unsurlar söz konusudur. Bu özelliği uçuşa 6 saat kalana kadar satın alma hakkınız vardır. Değişikliği yaparken herhangi bir ceza ödememek ve Flex özelliğini kullanmak için uçuş saatinden en az 2 saat öncesine kadar süreniz vardır. Değişim yapılan bilet ile eski biletinizin arasında herhangi bir ücret farkı var ise ödemeniz gerekir. Bu özellik uçuş değişikliği yapabilmektedir. İsim değişikliğini kapsamamaktadır. İade için kullanılmamaktadır. Bütün bilet paketlerinde satın alabileceğiniz bu özellik Business Flex Paket içerisinde kendiliğinden yer almaktadır.

Business Flex Paket Avantajları

Bu paket sayesinde harika bir yolculuğa çıkmanız mümkündür. Pegasus tarafından sunulan akıllı uçuş paketi Business Flex yolculara ekstra konforlu ve esnek bir seyahat sunmaktadır. Bu paketi tercihe edenler cezasız bilet değiştirme ve bilet iptal hakkına sahip oluyor. Aynı zamanda yurtiçi uçuşlarda 15 kg, yurtdışı uçuşlarda ise 20 kg bagaj hakkı ile beraber 12 kg kabin bagajı hakkından da yararlanabiliyor. Ekstra diz mesafesi dahil tüm koltukları %50 indirimle seçebiliyor. Diğer ek hizmetleri de yarı fiyatına kullanabiliyor.


About the AuthorBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑