Pegasus

Published on Ocak 2nd, 2018 | by Editör

0

Pegasus Uçak Bileti Fiyatları 2018

Pegasus firması 20 yılı aşkın tecrübesiyle havayolu taşımacılığında etkin bir firmadır. Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışına güler yüzlü personelini eklediğinde yolcuların uygun fiyatlı olan bu firmayı tercih etmeleri kaçınılmaz oluyor. Ülkemizdeki en geniş uçak filosuna sahip sayılı firmalar arasında yer alan Pegasus iç hat seferleri ve dış hat seferleri konusunda da oldukça büyük başarılara imza atıyor. Kendine has geliştirmiş olduğu sistemi sayesinde yolcular bir kez bu havayolunu tercih ettikten sonra oldukça memnun kalıyor ve sonraki seferlerde de tercih etme olasılığı artıyor. Kurulduğu günden bu yana başarısını her geçen gün daha da arttıran bu firma herkesin havayolu taşımacılığı konusunda eşit haklara sahip olabilmesini hedefliyor. Bütün kitlelere hitap etmesinin tek amacı da bu fikrinden meydana geliyor. Yeni bir yıla merhaba dememizle beraber Pegasus 2018 yılında da uygun bilet fiyatı politikasından ödün vermiyor.

Pegasus Fırsatları Bitmek Bilmiyor

Yeni bir yılda sizlere her açıdan avantaj sağlayacak olan Pegasus Havayolları değişik kampanyaları ile her anlamda fayda kazanmanıza yardımcı oluyor. Yurt içi ve yurtdışı seyahat noktaları için herkese uygun seferler düzenleyen ve bu hizmeti oldukça düşük fiyatlarla gerçekleştiren şirket engin tecrübeleri sayesinde yolcuların güvenini de kazanıyor. Dilediğiniz her alanda fırsatlar ile karşılaşacağınız Pegasus ailesine dahil olmak için sizler de zaman kaybetmemelisiniz. Pegasus Plus üyesi olarak çeşitli fırsatlardan yararlanabilirsiniz. İnternet üzerinden almış olduğunuz biletler Pegasus Plus üyeleri için ekstra puan kazandırmakta ve bu puanlar ile bedava bilet alabilmektesiniz.

Pegasus Plus Kart Sahiplerine Özel Avantajlar

ING Bankası ile yapmış olduğu anlaşma dahilinde Pegasus Plus Kart ürününü piyasaya sunan firma sayesinde insanlar kredi kartları ile yaptıkları her harcamada uçuş puanı kazanabiliyor. Hayatınızın her anına etki sağlayan ve yolcuların kazanç elde etmesini sağlayan Havayolu şirketi seyahat sırasında da bu kartın sahiplerine oldukça değişik kampanyalar sunuyor. Sabiha Gökçen Havalimanı’nda geçerli sayısız indirim kampanyasından yalnızca Pegasus Plus Kart sahipleri yararlanabiliyor. Hem de birçok kampanya bir defaya maruz kalmadan yılda 6 kez olarak oluşturuluyor.


About the AuthorBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑