Türk Hava Yolları

Published on Ocak 8th, 2018 | by Editör

0

Türk Hava Yolları Yeni Rotasıyla Hizmette

Her zaman büyüyen ve büyümeye devam eden Türk Hava Yolları, uçuş hizmetinde asla ve asla sınır tanımıyor. Bildiğiniz gibi pek çok farklı kampanya oluşturup bunları yolcularına sunuyor. Artık siz de tüm fırsatlarından faydalanabilir ve dilediğiniz gibi yolculuk yapabilirsiniz. Günden güne daha fazla müşteri potansiyeline ulaşan Türk Hava Yolları, her zaman için büyümeye de devam edecek. Yeni rotaları bünyesine katarak yolcularına farklı seçenekler de sunmaya devam ediyor. Artık tamamını tercih edebilir ve istediğiniz yere uçabilirsiniz. Peki ama siz de Türk Hava Yolları rotalarını merak ediyor musunuz? Eğer ki yeni rotası hakkında bilgi almak istiyorsanız hemen şimdi yazının devamını inceleyebilirsiniz.

Yeni Rotasıyla Hizmete Devam Ediyor

Yolcularının tek seferde gitmek istedikleri yerlere ulaşmasını sağlamak amacıyla bünyesine yeni rotalar katan Türk Hava Yolları, bundan sonra sizin için de farklı seçenekler sunacaktır. Artık ayrıcalıklı olacak ve en iyi şekilde uçabileceksiniz. Bununla birlikte unutmamalısınız ki beklentilerinizi de en yüksek noktadayken karşılayacaktır. Kesinlikle sorun yaşamayacağınıza ve tek seferde gitmek istediğiniz yere gidebileceğinize emin olabilirsiniz. Ayrıca unutmamalısınız ki çoğu firmadan çok daha uygun rakamlara seyahat etmenize de imkan verecektir. Bundan böyle THY ile yolculuk yapmak size de çok büyük bir keyif vermiş olacaktır. Peki ama Türk Hava Yolları’nın kampanyaları hakkında bilgi almak ister misiniz?

Kampanyalarıyla Ön Plana Çıkan Hava Yolu

Birbirinden değerli ve farklı kampanyaları ile ön plana çıkan Türk Hava Yolları, özellikle özel günlerde oluşturmuş olduğu fırsatları ile dikkat çekmeyi başarıyor. En başta söylemek gerekirse özel günlerde gerçekten avantajlı olacaksınız. Örneğin öğretmenler gününde, yılbaşlarında, yıl sonlarında, sevgililer gününde, 23 Nisan’da ve benzeri günlerde avantaj sizde olacaktır. Uçak biletinizi neredeyse yarı yarıya bile getireceğiniz zamanlar olacaktır. Ayrıca pek çok farklı noktadan araç kiralama hizmeti veren markalardan kiralanacak araçlarda %50’ye varan indirimler yapılmasına da olanak tanımaktadır. Konaklama ihtiyacını giderebilmek adına pek çok farklı tatil merkezi ile de anlaşmalı olarak çalışmaktadır. Bundan böyle beklentileriniz karşılanacak ve siz de Türk Hava Yolları ile seyahat etmenin mutluluğunu yaşayacaksınız.


About the AuthorBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑